academya'da eğitimin sadece bilgi aktarmaktan ibaret olmadığına, öğrenmenin ölçüldüğü, raporlandığı, takip ve teşvik edildiği bir ekosistem yaratmak olduğuna inanıyoruz. Bu inanç, konu ne olursa olsun faaliyetlerimizin temelini oluşturuyor.

Eğitimlerimiz günümüzün dinamik çalışma ortamında profesyonel başarı için hayati önem taşıyan tüm becerileri kapsıyor. Eğitimlerimiz de bu becerileri interaktif oturumlar, pratik alıştırmalar ve iş dünyasından vakalarla geliştirmek üzere tasarlandı.

İş hayatının içinden danışmanlarımız, katılımcıların içinde bulunduğu zorlayıcı şartları aşina olduğu için, danışman- katılımcı bağını kurmakta zorlanmıyorlar. Danışmanlarımız, teoriyi aktarmanın ötesinde katılımcılara teori ile günlük hayatı örtüştürmek için araçlar sunuyor ve onlara yardımcı oluyorlar.

academya eğitimlerine teknolojiyi de entegre etti. Takip, raporlama ve pekiştirme platformumuza ek olarak sorunsuz ve etkileşimli bir öğrenme deneyimi sağlamak için global ölçeğin en iyilerinden CrossKnowledge’ın gelişmiş öğrenme yönetim sistemini de (LMS) kullanıyoruz.

Teknoloji platformlarımızı, çevrimiçi ve çevrimdışı öğrenme içeriklerimizi birlikte değerlendirerek eğitimi zaman ve mekân bağımsız tüm katılımcılar için esnek ve erişilebilir hale getiriyoruz.

Platformlarımız sayesinde katılımcılar, öğrenme ve gelişim uzmanları, eğitim katkısını gerçek zamanlı olarak takip edebiliyor, çevrimiçi tartışmalara katılabiliyor ve dünyanın en iyi üniversitelerinin en iyi akademisyenlerinin hazırladığı CrossKnowledge fakültesindeki çok sayıda kaynağa istedikleri zaman erişebiliyorlar.

Teknolojiye olan bağlılığımızın yanında katılımcı başarısı ve memnuniyetine de yatırım yapıyoruz. Katılımcı performansını sürekli takip ediyor, farklı araçlarla katılımı teşvik ediyor ve raporluyoruz.

Sonuç olarak academya’ nın sizler için sadece eğitim sunan bir şirket değil, öğrenme ve gelişimde sunduğu farklı faydalarıyla sizin değişme, büyüme ve güçlenme yolculuğunuzda yoldaşınız olmasını hedefliyoruz.